Základní škola
sv. Voršily v Praze

Klub přátel školy

Žít tak, abychom dělali, co máme, k prospěchu svému i druhých.

Základní škola sv. Voršily již 33 let poskytuje špičkové vzdělání postavené na křesťanských hodnotách. Školou prošlo již přes 2000 žáků, z nichž mnozí pokračovali v dalším vzdělávání nebo nastoupili na úspěšné pracovní kariéry.

Chceme Vás pozvat do Klubu přátel školy, který pomůže udržet vztahy mezi absolventy, školou a ostatními lidmi, kteří se se školou někdy nějakým způsobem potkali, zajímá je její další směřování a byli by ochotni případně škole nějakým způsobem pomáhat – ať už šířením dobrého jména, modlitbou, radou nebo třeba finančně. Věříme, že komunita spolužáků, absolventů a jejich rodin může pro nás všechny být zdrojem mnoha dobrého i za hranice samotné školní docházky.

Pokud byste se chtěli stát součástí tohoto společenství, vyplňte prosím registrační formulář: ZDE

Zařadíme Vás mezi adresáty zpravodaje Klubu přátel školy, kterým budeme během roku rozesílat souhrn aktuálního dění a informací ze života školy, pozvánky na školní akce i speciální akce pro absolventy a případně výzvy, jak školu podpořit. Členství je dobrovolné, bezplatné a můžete jej kdykoli zrušit. K dispozici je Vám kontaktní adresa: pratele@zssv.cz

beDesign.cz

Přihlášení