Základní škola
sv. Voršily v Praze

Klub přátel školy

V naší škole považujeme za velkou hodnotu společenství a vztahy, které jdou za hranice povinné školní docházky. Budeme rádi, pokud bude škola moci sloužit jako prostředník pro podporu vztahů mezi žáky i po ukončení studia. Také budeme rádi, když budeme moci zůstat s našimi žáky, absolventy a jejich rodinami ve spojení.

Proto jsme založili Klub přátel školy, který představuje cestu, jak zůstat v kontaktu s děním ve škole, spolužáky, učiteli a všemi lidmi, kteří naší škole fandí. Někteří absolventi se po letech do školy vrací s nabídkou pomoci, ať už radou, kontakty nebo třeba finančně, za což jsme rádi. Všechny členy Klubu několikrát za rok informujeme o novinkách ze školy, zveme je na akce a nabízíme prostor ke sdílení nápadů.

Členství v Klubu přátel je bezplatné a lze kdykoliv ukončit skrze žádost o vyřazení kontaktů z databáze. Pro další informace, nebo v případě zájmu o zápis do Klubu přátel školy, prosíme, kontaktujte člena školské rady Martina Loučku na email: martin.loucka@gmail.com.

beDesign.cz

Přihlášení