Základní škola
sv. Voršily v Praze

Pražské poetické setkání v ZUŠ Biskupská

Také letos se žáci naší školy zúčastnili obvodního kola celostátní přehlídky dětských recitátorů v ZUŠ Biskupská. Ve středu 28. února proběhlo setkání mladších žáků. Naši recitátoři si vedli velmi dobře, což potvrdili sami rádci (rozuměj – poradci z řad lektorů). Vystoupení byla natolik pěkná, že si všichni zasloužili ocenění. A nejen to, setkání bylo pěkné i z jiných důvodů, které nám napsaly samy děti.

Anička, 4.B: Na poetické přehlídce se mi líbilo setkání se spoustou šikovných dětí, včetně dětí nevidomých. Také se mi líbil krásný program před samotným vystoupením, jako například rozmluvení. Potěšila mě také porota (rádcové) a sportovní a přející chování všech vystupujících.

Jonáš, 3.B: Mně se tady líbí. Recitovat přede všemi je těžké a tady si to můžu vyzkoušet.

Kryštof, 3.A: Díky přehlídce jsem mohl poznat hodně dalších básniček.

Klára, 5.A: Líbí se mi, že tu recitují i děti se zrakovým omezením a že je tu spousta dalších skvělých dětí, hezké básničky.

Adam, 5.B: Zaujalo mě, že i menší děti mají dlouhé básničky a recitují je moc dobře. A také, že jsou tu s námi děti, které mají zrakové omezení a nebojí se toho, jsou odvážné a recitují moc pěkně. A taky se k sobě i k nám hezky chovají.

Anička: Byla to super akce, mám z ní dobrý pocit.

Nika Nováková

beDesign.cz

Přihlášení