Základní škola
sv. Voršily v Praze

19. školní ples – večer plný hudby, tance a dobré nálady

V pátek 26. ledna 2024 se konal již 19. školní ples ZŠ sv. Voršily v Praze. Tento nezapomenutelný večer se odehrál v KZ Domovina na Praze 7, kde se žáci, rodiče, učitelé a přátelé naší školy sešli, aby společně prožili momenty plné radosti a společenského veselí. Večerem provázela paní učitelka Bára Masopustová a moderování ještě doplnila tanečním vystoupením v dobových kostýmech spolu s několika učiteli a příznivci školy. Hudební doprovod zajistila oblíbená skupina Hot Wings, která si na pódium přizvala i třídního učitele 9.B, pana Víta Zemana, který společně s nimi zahrál několik písní na saxofon.

Nezapomenutelným momentem večera bylo předtančení třídy 9.A pod vedením třídního učitele Pavla Jakubce a třídy 9.B, která si ke spolupráci přizvala paní choreografku Alenu Peškovou. Tato vystoupení byla vyvrcholením večera a přispěla k jedinečné atmosféře celého plesu.

Předtančení 9.A: https://youtu.be/JQ3o-U94Yu4

Předtančení 9.B: https://youtu.be/5Btcru5CHbw

Ples nebyl jen oslavou současnosti, ale i příležitostí k poděkování těm, kteří se na jeho organizaci podíleli v minulých letech. Po pěti letech se s plesem rozloučily organizátorky Sabina Malá a Helena Lišková, které předávají štafetu Jitce Farag a Marii Vondráčkové. Tento večer byl také příležitostí k poděkování paní Zenklové a paní Volencové za jejich neúnavnou práci na organizaci tomboly, která každoročně přitahuje velký zájem.

Děkujeme všem, kdo přispěli k úspěchu večera, ať už byli na pódiu, v zákulisí nebo mezi návštěvníky, za to, že učinili 19. školní ples ZŠ sv. Voršily v Praze nezapomenutelným.

Sabina Malá

beDesign.cz

Přihlášení