Němčináři ze 7.B se rozloučili s letošním školním rokem společnou snídaní, při které si zopakovali slovní zásobu a zjistili, že některá jídla se řeknou rozdílně v německé a v rakouské němčině. Guten Appetit und schöne Ferien!
Hana Svobodová
Přihlášení