Školní volejbalový turnaj

Hezké slunečné počasí umožnilo, aby i letos proběhl školní volejbalový turnaj venku. A tak byly v pátek 19. června z přihlášených žáků druhého stupně sestaveny tři týmy, které si zahrály vzájemné zápasy. Čtvrtý tým vznikl hybridním spojením několika málo zástupců z učitelských řad a nejstarších žáků – tedy deváťáků. Nejvíce výher sesbíral tým kombinovaný z žáků šestých, sedmých i osmých ročníků. A jelikož zbývala ještě chvíle času, tak největší nadšenci zůstali na kurtu a hráli další sety v nových týmových sestavách.
Budeme doufat, že počasí bude přát i další volejbalové akci na konci tohoto školního roku – beach-volejbalu. I na písku se budeme těšit na dobrou hru.
Volejbalu zdar!

David Strádal, Matouš Budíček (foto)

beDesign.cz

Přihlášení