První svaté přijímání

V neděli 21. června se kostel sv. Voršily naplnil radostí a vděčností. Při slavnosti prvního svatého přijímání přijalo poprvé 19 dětí Pána Ježíše v Eucharistii a jedna dívka se stala Božím dítětem. Na tuto významnou událost se děti připravovaly po celý školní rok. V pátek přistoupily ke svátosti smíření a prožily společné setkání na faře u sv. Vojtěcha. Mši svatou sloužil školní kaplan P. Benedikt Hudema, který v homilii povzbudil děti slovy: „Skrze svaté přijímání vstupujeme do Boží rodiny a získáváme v Ježíši přítele pro každý den.“ Celou slavnost doprovázela svým krásným zpěvem školní schola. Přejeme dětem, aby jejich přátelství s Ježíšem stále rostlo a Boží láska je provázela na každém kroku.

Sestra Veronika

beDesign.cz

Přihlášení